Haftaya ne inceleyelim?

Soru sordum ama yanıtı da kendim vereyim:

Bakalım, eğer kargo haftanın ilk günlerinde gelirse (Pazartesi-Salı) incelemenin ilk sayfasını haftasonuna yetiştiririm (inşallah maşallah).

Sony A9’u XH1, 56mm f1.2R ve Sony RX10 VI ile takas ettim. Bu arada RX100 VI’nın incelemesi de Ekim’de gelecek (gelirse Ekim’e kadar gelmezse… bayat espri).

Sebahattin Bey de yakında X-T3’ü inceleyecek. Eylül-Ekim ayları Fujifilm ağırlıklı mı geçecek ne?

Kayıt ol
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

15 Yorum
En eski
En yeni
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

Uygun fiyatlı, ekonomik bir model incelemesi iyi olur. Malum zaman tasarruf dönemi. Nikon ve Canon giriş seviye dslr ile giriş seviye aynasızlar.

Ömer

Sony Rx VI merak ettiğim makinelerden biri. Krizden pardon fiyatlar genel seviyesinin aşırı yükselmesinden 🙂 önce elimdekilerin tamamını satıp almayı düşündüğüm makineydi. Şimdilik o planı rafa kaldırdım ama makineyi hala merak ediyorum. İncelemeyi merakla bekliyoruz.

TOLGA TAÇMAHAL

Orta format incelemesi fena olmaz, ne dersiniz ?

TOLGA TAÇMAHAL

Keşke olsa da yollasam 🙂

Cemil Barmanbek

Merhabalar,
Güzel bir cihaz tanıtıldı “Zeiss ZX1”, Dahili adobe cc ve paylaşım özellikleri ile gerçekten olması gereken cihaz bence, birde uygulama yüklenebilir yapıp güzel ve canlı bir uygulama mağazası kurarlarsa öncü olacaktır,
Diğer firmaların ulaşılabilir fiyatlarda benzeri çıkarması dileği ile 🙂
“Param olsada ben alsam” diye haykırmak istedim.

Salih Aydın

Merhabalar hocam, yukarıdaki yorumlarınızın birinde gx80 incelemsi gelebilir yazmışsınız, em10 mark2’yi verip gx80 almayı düşünüyorum.
Sizin yorumunuz nedir gx80 halkında?

Salih Aydın

Bir kere kullanma fırsatım oldu gx80’i renkleri çok hoşuma gitti ve odaklama hızı em10 m2 den daha iyi geldi gözüme.
Açıkçası biraz kaşıntı tuttu hocam 🙂

Ahmet

Hocam merhaba. Fujinin yeni çıkan giriş seviyesi aynasızı var. Fujifilm X-T100 Bu makinayı inceler misiniz? dpreview’de çekim görüntüsü muhteşem görünüyor ama tabi bu makina için sizin söyleyecekleriniz bizim için çok önemli.