Baskın seçim kirli oyunları bozdu!

Bugün Bozdağ bunu dedi yahu! Erken seçim kirli oyunları bozmuş! Yani seçim propagandasını bunun üzerine oynayacaklar! Yuh artık ki ne yuh!

Trump’tan bile daha düzenbaz ve yalancı bir grup var memlekette ve bunlar din-iman diye diye hergün yalan söylüyorlar. Ekonomiyi dış güçler bozuyor, memleketteki tüm kötü işler dış güçler veya Fetö ya da CHP yüzünden. En ufak iyi birşey varsa hepsi hükümet sayesinde olmuş meğerse…

16 yıllık iktidarın 11-12 yılını Fetö ile paylaştın, hatta en kilit yerlerde Fetöcüler vardı. Komutan atamaları, rektör atamaları, müsteşar atamaları… Sağlık’ta coştuk dediğinde heryer Fetöcü doluydu, tabletlerle akıllı tahtalarla eğitimi uçuracağız dediğinde heryer Fetöcü doluydu, IMF’ye borcu bitirdik dediğinde heryer Fetöcü doluydu, duble yollar yaptık dediğinde heryer Fetöcü doluydu. E be kardeşim senin övündüğün dönemde dört bir yanın Fetöcü doluysa o “hizmet”leri de Fetö mü yapmış? Senin dediğinden bu çıkıyor.

Bu eski Adalet Bakanı, şimdiki hükümet sözcüsü Bozdağ arkadaş o zamanlar mecliste Fetoş’u öve öve bitiremiyor, ona laf edene söylemediğini bırakmıyordu? Bugün “kirli oyunları bozuyoruz” demek yüzsüzlüğün daniskası değil mi?

Aynı Bozdağ daha bu hafta Amerika-İngiltere-Fransa-İsrail Şam’ı bombaladığında “Amerika ile ortak hedeflerimiz var” diyen adam değil mi? Sen hangi kirli oyunlardan bahsediyorsun?

Bank Asya’da 16 yıl müdürlük yapmış adamı SPK’nın başına getiren CHP mi dış güçler mi Kemanistler (Laikçiler) mi? Toplumun tanıdığı Fetöcüler (isimlerini vermeyeyim, hepiniz biliyorsunuz) dışarıda ellerini kollarını sallayarak geziyor, böyle kilit yerlere geliyorsa bana” kirli oyunlar” martavalını anlatmayacaksın.

Yukarıdaki sadece ve sadece bir tanesi. Bunun gibi 10larcası var.

Gerçi kandırıldı hepsi….

Seçim için “şöyle iyi şeyler yaptık, böyle iyi şeyler yaptık” diyeceksen eyvallah ama kendi pisliğini başkasına yükleyeceksen sana yalancı, çirkef ikiyüzlü deme hakkımız doğar mı (dememek lazım, o seviyeye inmemek lazım çünkü terbiye ve ahlakımızı korumalıyız).

Geçmişe o kadar fazla b.k atıyorlar ki millet bugünü göremiyor. Buradaki sorun cahillerde değil okumuşlarda. “Okumuş” AKPliler seslerini çıkarmıyor ve yalana çirkefliğe ortak oluyor.

Bak arkadaş, partili veya partici olmak, birini sevmek ayrıdır, yapılan rezilliklere ses çıkarmak ayrı. Bunlara ses etmiyorsan ahlaksızlığa ortak oluyorsun demektir.

Ben demiyorum ki “Türkiye’yi karıştırmak isteyenler yok. Elbette var, hep vardı. Ama bu kadar yalancı ve ikiyüzlü insanların koca ülkeyi yönetmesi ve kimsenin sesini çıkarmaması (özellikle AKP’ye oy verenlerin) ağırıma gidiyor. Bu hükümet kendi seçmeninden başkasını dinlemiyor (oy kaygısından, yoksa çok sevdiklerinden değil), yani burada SORUMLULUK AKP SEÇMENİNDE.

Son olarak

 

Hatasıyla, günahıyla, sevabıyla “Kemanist” ekibin Kurtuluş Savaşı’nın başında elinde olan harita bu. Bakın nereler kimlere ait. Fesli şerefsiz, Mustafa Armağan gibilerin iddia ettiği gibi Balkanlar Ege Adaları Musul vs.. elimizde değil yani. Ulan Urfa İzmir Trabzon İstanbul Kars bile elimizde değil! Kendine “okumuş ve bilgili” diyorsan bu heriflerin dediklerini bırakıp gerçekten tarihçilerin yazdığı şeylere bakacaksın. Hala fesliye inanıyorsan tüm bu rezalete ortak oluyorsun demektir.

Ekonomiye hiç girmiyorum bile…

 

2 comments for “Baskın seçim kirli oyunları bozdu!

 1. halit erdogan
  2018-04-20 at 2:39 pm

  Abi,

  Yeni,sıfır D7200 aldım. Hayırlı olsun, olsun da! Video çekiminde lekelenme yaptı ne yapabilirim. Almanya’dan aldım. En az şu konu kadar canım sıkkın.

  Saygılarımla,

  • ErtOzt
   2018-04-20 at 3:59 pm

   Lekelenme ne demek? Videoda leke mi var? Fotoğraflarda var mı leke?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.